Raktári adminisztrátor

Csatlakozz hozzánk Raktári adminisztrátor pozícióba! Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 13 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

  • Raktári adminisztráció teljeskörű végzése
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Bevételezések teljeskörű lebonyolítása
  • Rendszeres havi riportok készítése
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • ERP adatbázis kezelése
  • Raktárosok munkájának támogatása
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP, Oracle) felhasználói szintű ismerete
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Rugalmasság, stressztűrőképesség

Szükséges tapasztalat: minimum 2 év, hasonló területen.

Előnyök

Angol nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

Munkavégzés helye

1119 Budapest, Andor utca 27-31.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu címre, illetve a lenti űrlapon.