Raktári logisztikus

Csatlakozz hozzánk Raktári logisztikus pozícióba!

Az Arriva Csoport egy német tulajdonú, 10 európai országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport. A Csoport tagjaként az ArrivaBus Kft. idén 26 éves, több, mint 1400 alkalmazottat foglalkoztat és stabil piaci hátterével, 3 budapesti telephelyével a közösségi közlekedési szektor meghatározó szereplője.

Feladatok

  • Telephelyek (Budapest, Székesfehérvár) közötti áruszállítás
  • Beszállító partnertől áruszállítás
  • Raktári anyagmozgatás
  • Raktári kiadások lebonyolítása

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 2- 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Országos és budapesti helyismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétele a pozíciónak
  • Integrált vállalatirányitási rendszerek (pl. SAP, Oracle) ismerete
  • Felhasználói szintű MS Excel ismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

Munkavégzés helye

1119 Budapest, Andor utca 27-31.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre.